Kadıköy Petek Temizleme

Kadıköy petek temizleme firması olarak ev ve iş yerlerinde temizlenmesi gereken petekleri teknolojik cihazlarımız yardımıyla temizleriz. Bu sayede petekleriniz içindeki pisliklerden arınır ve kombiden gelen sıcak suyu içinde çevirerek ideal sıcaklığa anında ulaşır.

İstanbul ilinde verdiğimiz petek temizleme hizmetimiz sayesinde eskiden ödediğiniz yüksek doğalgaz faturalarına da son vermiş olursunuz. Kombinizi düşük ayarda yakarak ideal petek sıcaklığına çıkacağınızdan doğalgaz faturalarınız da fiyat olarak düşer.

Ne Durumlarda Petek Temizliği Yapılır?

Petek temizliğine insanlar genellikle peteklerinde bir sorun oluştuğu zaman ihtiyaç duyarlar. Ancak her ev ve iş yerindeki peteklerin 2 yılda bir kez olmak üzere düzenli içindeki pisliklerden temizlenmesi gerekir. Bunun yanı sıra;

  • Ev ya da iş yerindeki her petek aynı sıcaklıkta değilse
  • Kombideki petek ayarını yükseğe çıkarmanıza rağmen petekleriniz ısınmıyorsa
  • Peteklerin alt ve üst noktalarındaki ısı aynı değilse
  • Petekten ses çıkıyorsa Kadıköy petek temizleme firması olarak bizimle iletişime geçerek peteklerinizi temizlettirebilirsiniz.

Petek Temizliğinde Neler Kullanılıyor?

Günümüzde petek temizliği sırasında artık daha modern yöntem tercih ediliyor. Kadıköy ilçesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız teknolojik bir cihaz kullanarak eski yöntemlerin önüne geçiyor. Artık petek temizliği için duvar kırmaya ve petekleri yerinden çıkarmaya gerek kalmıyor.

Özel Petek Temizleme Makinesi; Teknolojinin ürünü olan bu özel makine sayesinde petekler içine tazyikli su gönderiliyor. Böylece pislikler dışarıya kirli su olarak çıkarılıyor.

Özel Kimyasal Sıvı; Kullanılan kimyasal sıvı temizlik sonrasında petek borularının içine gönderiliyor. Bu sayede peteklerle pisliklerin birikmesi engelleniyor ve kireçlenme önlenmiş oluyor.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Kadıköy petek temizleme firması olarak müşterilerimize özel cihaz ve kimyasal sıvıyla kaliteli bir petek temizleme hizmeti veriyoruz.

İlk olarak kombiyi ve tüm petekleri kapatıyoruz. Sonra bir peteği açıp bu peteğin vanalarına özel cihazın hortumlarını takıyoruz. Sonra cihazı açarak peteğin vanasından tazyikli su gönderiyoruz. Bu tazyikli su petek içindeki pislikleri dışarıya çıkış vanasının ucundaki hortumdan kirli su olarak dışarıya çıkarıyor. Kirli su temiz su olana kadar işleme devam ediyoruz. Ardından tüm adımları tüm peteklere uyguluyoruz. 

Yorumlar

avatar
Canan Aydın
23.09.2018 19:34:08

Tüccarbaşındayım bende. Dublex evde oturuyorum ne kadar petek varsa hepsini temizlettim. Çok başarılı bir iş çıkardılar kendilerini tebrik ediyorum.

avatar
Cemre Demir
22.09.2018 03:32:59

Düşük fatura ve daha sıcak bir ev istiyorsanız petek temizliği yaptırılması lazım. Geçtiğimiz kış sonunda temizlettik keşke daha önce yaptırsaydık dedik

avatar
Berkay Türkoutlook.com
5.09.2018 11:52:58

Peteklerin temizletilmesi gerçekten şart. Bizim peteklerde ilk başlarda hiç ısınmıyordu temizlettikten sonra soğuma problemi kalmadı.

avatar
Ahmet Mercan
3.09.2018 20:42:47

Ayşekadın durağında oturuyorum. Buralar büyük yer malum acaba bu noktaya da geliyor musunuz? 1-2 ustaya sordum da çok pahalı geldi bana.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 13:15:04

Kamil bey en iyi sonucu almak için her yıl bir kere petek temizleme yaptırmalısınız.

avatar
Kamil Tok
19.08.2018 13:38:06

Ne kadar sürede bir bu peteklerin temizlenmesi lazım? Ayrıca bizim yapmamız gereken bir şey var mı?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

kadıköy petek temizlemekadıköy radyatör temizlemekadıköy radyatör petek temizlemekadıköy kalorifer temizlemekadıköy kalorifer petek temizlemekadıköy kalorifer ısıtmıyorkadıköy petekler ısıtmıyorkadıköy kombi petek temizlemekadıköy ucuz petek temizliğikadıköy kalorifer temizliği ücretikadıköy kalorifer petek temizliği ücretikadıköy kombi temizliği ücretikadıköy kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku