Güngören Petek Temizleme

Güngören petek temizleme firması olarak bu bölgede yaşayan insanların evlerindeki petekleri temizliyoruz. Bu sayede kış mevsiminin soğuk günlerinde randımanlı peteklere sahip olarak düşük bir kombi ayarında dahi yüksek sıcaklığa erişebilirsiniz. Böylelikle temizlenen petekleriniz size eskisi gibi yüksek bir doğalgaz faturası da çıkarmaz.

Petek Temizliği Nedir?

Petek temizliği ülkemizde gereksiz olarak görülen bir iştir. Özellikle İstanbul ve merkezi illerde kombi bakımı ile çok karıştırılır. Ancak kombi bakımı ile petek temizliği aynı değildir.

Petek Temizliği; Petekler içinde zamanla biriken pisliklerin tazyikli su ile temizlenmesi ve bu sayede daha randımanlı çalışmasını sağlamak için yapılan temizliktir.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli olarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmek ve eğer düzenli çalışmıyorsa gerekli tamiratı yapmak için yapılan bakımdır.

Görüldüğü üzere kombi bakımı ile petek temizliği birbirlerinden tamamen farklıdır. Güngören ilçesinde verdiğimiz petek temizliği hizmetlerimizle de bunu kanıtladık.

Petek Temizliğine Ne Zaman Başvurulur?

Peteklerinizi temizletmek isterseniz normal düzende 2 yılda bir kez temizletebilirsiniz. Bu sayede peteklerinizi genel bir bakıma almış olursunuz. Bunun dışında Güngören petek temizleme firması olarak bizi acil durumlarda çağırabilirsiniz.

  • Petekten ses geliyorsa
  • Kombiden petek sıcaklığını yükseltmenize rağmen peteklere bu sıcaklık yansımıyorsa
  • Ev ya da iş yeri içindeki tüm petekler aynı derecede sıcak değilse
  • Peteklerin altı üstüne oranla daha soğuksa peteklerinizin temizlenmesi gerekiyor anlamına gelir.

Petek Temizliği Nasıl Gerçekleşiyor?

Güngören petek temizleme firması olarak müşterilerimize son derece kaliteli bir petek temizleme hizmeti veriyoruz. Üstelik bu temizlik sırasında özel bir makineden de yardım alıyoruz. Gelin sizlere nasıl petekleri temizlediğimizden bahsedelim.

  • İlk olarak kombiyi kapatıyoruz.
  • Ardından da temizlenecek petek hariç diğerlerinin giriş ve çıkış vanasını kapatıyoruz.
  • Özel makinemizin hortumlarını peteğin giriş ve çıkış vanalarına takıyoruz.
  • Sonra da makineyi çalıştırıyoruz.
  • Makine içinden çıkan tazyikli su giriş vanasından girerek petek içindeki pisliği dışarıya kirli su olarak çıkarıyor.
  • Çıkış vanasından çıkan kirli su temiz suya dönene kadar işleme devam ediliyor. 

Yorumlar

avatar
Nazmi Serden
26.09.2018 12:48:32

Geçen sene az da olsa soğukluk vardı bu sene daha test etmedim. İlk denememden sonra temizletip temizletmemeye karar veririm.

avatar
Utku Yücel
5.09.2018 21:37:42

Petek temizlemenin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum adeta ilk günkü haline döndü petekler emeğinize sağlık ustam.

avatar
Turgay Özen
5.09.2018 12:00:59

Başka ilçelerde yazdığınız yorumlarda gördüm fiyat tarifenizi. O fiyat tüm petekler için mi geçerli acaba?

avatar
Engin Işıldar
3.09.2018 21:06:52

Bahçelievlere yakın bir yerde oturuyorum ve salondaki 2 petek çok iyi ısıtmıyor. Bunu çözmek istiyorum cumartesi hizmet veriyorsanız çok memnun olurum.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

güngören petek temizlemegüngören radyatör temizlemegüngören radyatör petek temizlemegüngören kalorifer temizlemegüngören kalorifer petek temizlemegüngören kalorifer ısıtmıyorgüngören petekler ısıtmıyorgüngören kombi petek temizlemegüngören ucuz petek temizliğigüngören kalorifer temizliği ücretigüngören kalorifer petek temizliği ücretigüngören kombi temizliği ücretigüngören kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku