Fatih Petek Temizleme

İstanbul ilindeki profesyonel tesisat firması olarak tüm ilçelerdeki müşterilerimizin talepleri doğrultusunda petekleri temizliyoruz. Bu sayede kış mevsiminde kombinizi düşük seviyede tutsanız dahi petekleriniz odalarınızı güzel bir randımanla ısıtır. Bundan dolayı da eskiden çok yüksek ödediğiniz doğalgaz faturalarınıza Fatih petek temizleme hizmetimiz sayesinde daha düşük miktarlar ile ödeyebilirsiniz.

Petek Temizlemeye Gerek Var Mı?

Petek temizleme ülkemizde aslında çok da gerekli görülmeyen bir iştir. Genellikle insanlar kombilerinin bakımlarını yapıyorlar ve petek temizliğini de gereksiz görüyorlar. Ancak Fatih petek temizleme şirketi olarak bunun tamamen yanlış olduğunu söylüyoruz.

Kombi Bakımı; Kombilerin düzenli şekilde çalışmasını kontrol etmek ve çalışmadığı durumlarda onu tamir etmek için yapılan bakıma kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Petekler içinde biriken pisliklerin temizlenmesi ve bu sayede peteklerin randımanlı çalışmasını sağlamak için yapılan işleme petek temizliği denir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Fatih ilçesinde yaptığımız kaliteli petek temizliği hizmetimizde teknolojinin son modeli olan özel bir temizlik cihazı kullanıyoruz. Buna ek olarak kimyasal özel sıvıları da petek temizliği sırasında kullanıyoruz.

İlk olarak kombinin su vanası ve kombinin kendisi kapatılır. Ardından da temizlenecek olan petek hariç diğerlerinin giriş ve çıkış vanaları kapatılır. Sonra açık peteğin vanalarına özel cihazımızın hortumlarını takıyoruz. Sonra makineyi çalıştırıyor ve giriş vanasından peteğe tazyikli su veriyoruz. Bu su petek içindeki pislikleri çıkış vanasından dışarıya kirli su şeklinde çıkarıyor. Kirli su temiz suya dönene kadar işleme devam ediliyor. Bu şekilde petek temizlenmesi tamamlanmış oluyor.

Diğer peteklere de aynı işlemler uygulanıyor. Toplamda 1 – 2 saate ev ve iş yerinizdeki petek temizliğini tamamlamış oluyoruz.

Petek Temizliğinin Önemleri Nelerdir?

Fatih petek temizleme firması olarak müşterilerimizin peteklerini temizleyip onlara kaliteli bir hizmet sunuyor. Bu temizleme hizmetimizin yanı sıra önemli avantajları da sizlere kazandırıyoruz.

  • Kombiyi düşük dereceye getirseniz dahi peteklerde ideal ısıya erişirsiniz
  • Tüm peteklerde aynı sıcaklığı hissedersiniz
  • Kombinin pompası daha az çalışacağından kombinin dayanım ömrü azalmaz
  • Kombideki doğalgaz sarfiyatınız azalmış olur

Yorumlar

avatar
Şevket Nuri
23.09.2018 16:19:51

En son 6 sene evvel bakım yaptırmıştık yanlış hatırlamıyorsam. Şu an için herhangi bir problem yaşamadık. Yinede bakım yaptırmak gerekir mi bilemedim.

avatar
Veli Güler
11.09.2018 20:27:32

Bu petek temizliği ortalama ne kadar sürüyor ben hafta sonu müsait oluyorum ve o zamanda çok vaktim olmuyor.

avatar
Ziya Demirağ
9.09.2018 15:10:12

Biraz meraktan ben petek temizliği yapayım dedim ama beceremedim. Demek her şeye atlamamak gerekiyormuş. Bu tür işleri profesyonellere bırakmak lazım.

avatar
Utku Kavak
8.09.2018 14:27:43

Peteklerin daha fazla ısıtması için yalnız temizlik yaptırmak yeterli gelir mi? Başka işleme gerek kalır mı temizlik dışında?

avatar
Gonca Aksu
3.09.2018 19:50:05

Bir konuda görmüştüm petek temizleme hizmeti ile ilgili fiyatı açıklamıştınız. Petek başına mı yoksa evdeki tüm petekler dahil fiyatı mı?

avatar
Arif Gündüz
1.09.2018 11:49:43

Gerçekten bu kadar fark edeceğini tahmin etmiyordum. Peteklere el vurulmuyor o derece ısınmaya başladılar artık teşekkür ederiz çalışmanız için.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:19:17

REMZİ BEY KOMBİDE SADECE PETEKLERİNİZİN DAHA İYİ ISINMASI İÇİN FİLTRE BAKIMI YAPIYORUZ. UZUN SÜRE OLMUŞ BAKIM YAPTIRMAYALI KOMBİ BAKIMI VE PETEK TEMİZLİĞİ İÇİN KESİN BİR FİRMADAN DESTEK ALMALISINIZ.

avatar
Remzi Sayar
22.08.2018 19:22:11

Petek bakımının yanında peki kombiyede bakıyor musunuz? 5 yıl oldu eve taşınalı ve kombiyle ilgili hiçbir şey yapmadık.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

fatih petek temizlemefatih radyatör temizlemefatih radyatör petek temizlemefatih kalorifer temizlemefatih kalorifer petek temizlemefatih kalorifer ısıtmıyorfatih petekler ısıtmıyorfatih kombi petek temizlemefatih ucuz petek temizliğifatih kalorifer temizliği ücretifatih kalorifer petek temizliği ücretifatih kombi temizliği ücretifatih kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku