Eyüp Petek Temizleme

Petek temizliği oldukça önemli bir iştir. Ülkemizde özellikle İstanbul gibi büyük illerde kombi bakımı ile çok sık karşılaşılır. Ancak petek temizliği kombi bakımından daha farklı bir iştir ve bu sayede petekleriniz içindeki pisliklerden kurtulmuş olur.

Petek Temizliği; Petek içindeki pisliklerin özel bir cihaz içinden çıkan tazyikli su ile temizlenmesini sağlamak ve böylece daha randımanlı çalışmasını sağlamak için yapılan bakıma petek temizliği denir. Eyüp petek temizleme firması olarak kaliteli hizmetimizi sizlere sunarız.

Petek Temizliği Hangi Durumlarda Gereklidir?

Evinizdeki ya da iş yerinizdeki petekleri durduk yere temizletmenize gerek yok. Eyüp ilçesinde bulunan ev ve iş yerlerindeki peteklerde yaşanacak özel durumlarda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 • Peteklerin içinden ses çıkması durumunda
 • Kombide ayarı yükseltmenize rağmen petek sıcaklığının artmaması durumunda
 • Tüm kalorifer peteklerinde yüksek sıcaklık veriminin olmadığı durumlarda
 • Peteklerden bazıları ısınırken bazıları ısınmıyorsa
 • Peteğin altı üstüne göre daha soğuk oluyorsa

Bu özel durumlar dışında her iki senede bir kez olmak üzere peteklerinizi temizletmek için Eyüp petek temizleme firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Petek temizliği kapsamında özel temizleme cihazı ve kimyasal sıvılar kullanıyoruz. Bu malzemeleri kullanarak tüm peteklerinizi 1 – 2 saate temizleriz.

 • İlk olarak kombinizi ve kombinizde bulunan su vanasını kapatıyoruz.
 • Sonrasında sadece temizlenecek petek açık kalacak şekilde diğer tüm peteklerin de vanalarını kapatıyoruz.
 • Peteğin giriş ve çıkış vanasına cihazın hortumları takılıyor.
 • Ardından cihazı çalıştırıyoruz ve giriş vanasından peteğin içine tazyikli su gönderiyoruz.
 • Bu sayede petek içindeki tüm pislikler su ile kirli su şeklinde çıkış vanasından dışarıya çıkıyor.
 • Bu adımları tüm peteklere uygulayarak peteklerin temizliğini yapıyoruz.

Peteklerinizi Temizletip Daha Düşük Fiyatlarda Doğalgaz Faturası Ödeyin

Petekleriniz içerisinde pislikler biriktiği zaman kombideki ayarı ne kadar açarsanız açın petekler ısınmaz. Siz bu durumda sadece fazladan para ödediğiniz doğalgaz faturalarıyla kalırsınız. Ancak Eyüp petek temizleme işlemi sayesinde peteğiniz içindeki pisliklerden kurtulursunuz. Bu sayede petekleriniz kombideki düşük seviyede dahi verimli olarak çalışır. 

Yorumlar

avatar
Sevim Coşkun
25.09.2018 17:27:52

Eyüp petek temizleme ilanlarını kurcalarken Bitesisatçı ile karşılaştım. Olumlu yorumlardan ötürü peteklerin bakımını sizin yapmanızı istiyorum. Randevu almaya gerek var mı yoksa gün içinde aradığımda da geliyor musunuz

avatar
Cüneyt Keser
21.09.2018 00:14:26

Petek temizlemek sakat iş ya evde yapılacak bir iş değil. Birkaç video izlemiştim evi batırıyorlardı. O yüzden kendi başımıza bu işe kalkışmamak gerek.

avatar
Ozan Doğan
24.08.2018 13:27:03

Bizim burada tesisatçıdan anahtar gibi bir şey aldım peteklerin havasını çıkarmak için. Ama bir işe yaramdı. O yüzden bu işi ustalarına bırakmak gerek.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

eyüp petek temizlemeeyüp radyatör temizlemeeyüp radyatör petek temizlemeeyüp kalorifer temizlemeeyüp kalorifer petek temizlemeeyüp kalorifer ısıtmıyoreyüp petekler ısıtmıyoreyüp kombi petek temizlemeeyüp ucuz petek temizliğieyüp kalorifer temizliği ücretieyüp kalorifer petek temizliği ücretieyüp kombi temizliği ücretieyüp kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku