Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt petek temizleme şirketi olarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Peteklerin içindeki pislikleri temizleyerek peteklerin daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Bu sayede soğukların gelmesiyle birlikte evinizde sıcacık oda içinde oturabilirsiniz.

Petek Temizliği Gerekli Midir?

Petek temizliği ülkemizde gereksiz olarak görülen hizmetlerden birisidir. Ülkemizde İstanbul Ankara İzmir gibi tüm illerde kombi bakımı ile çok karıştırılır. Ancak kombi bakımı ile petek temizliği aynı değildir.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli çalışması için yapılan kontroller ve kombi parçalarının tamiratına kombi bakımı deniyor.

Petek Temizleme; Petek içindeki pisliklerin temizlenmesi ve peteklerin daha randımanlı çalışmasını sağlamak için yapılan bakıma petek temizliği deniyor.

Görüldüğü üzere kombi bakımı ile petek temizliği oldukça farklıdır. Bundan dolayı Esenyurt petek temizleme firması olarak içi pislikle dolmuş peteklerin tekrardan randımanlı çalışması için petek temizleme işlemine tabi tutulması gereklidir.

Petek Temizliğinde Kullanılan Araçlar

Artık eskisi gibi petek temizliğinde petekler sökülmüyor. Bunun yerine son model teknolojik cihaz yardımıyla ev ve iş yerlerindeki peteklerin temizliği yapılıyor. Esenyurt ilçesindeki faaliyetlerimizde de petek temizleme cihazı ve kimyasal sıvılar yardımıyla peteklerinizi kaliteli şekilde temizledik.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Petek temizliği için profesyonel bir şirketten yardım almalısınız. Bu sayede peteklerinizi düzgün biçimde randımanlı haline getirebilirsiniz.

  • İlk olarak kombi kapatılıyor.
  • Sonrasında sadece bir petek açık bırakılıp diğerlerinin vanaları kapatılıyor.
  • Vanaları açık olan peteğin her iki vanasına temizleme cihazının hortumlarını takıyoruz.
  • Cihazı çalıştırıp peteğin su giriş vanasına tazyikli su gönderiyoruz.
  • Bu tazyikli su petek içindeki pislikleri alarak çıkış vanasından kirli su olarak dışarıya çıkıyor.
  • Kirli su temiz su halini alana kadar işlem devam ettirilir.
  • Sonra tüm işlemler diğer peteklere de uygulanır.
Petek Temizliğinin Önemi

Esenyurt petek temizleme hizmetimiz sayesinde sizlerin içi pislikle dolmuş peteklerini temizliyoruz. Bu sayede kombide ayarladığınız petek sıcaklığı peteklerde de kendini belli eder. Randımanlı şekilde istenilen gibi çalışan petekler evi ve iş yerini ısıtacaktır. Aynı zamanda kombiyi çok yakmadığınız için doğalgaz faturasına da çok para ödeme zorunda kalmazsınız.

 

Yorumlar

avatar
Emre Soydemir
10.09.2018 16:33:14

Esenyurtta bulabileceğiniz en iyi ustalardır kendileri. Biz yaptıkları işten son derece memnun kaldık.

avatar
Emre Aksu
9.09.2018 12:49:36

Burada seçenek çok ama bende güvenemiyorum. Sizi çok övdüler bu yüzden peteklerin bakımını size yaptıracağım.

avatar
Ahu Duman
8.09.2018 14:38:02

Esenyurt petek temizliği konusunda kesinlikle arkadaşlar bu işte bir numara. Zamanında gelmeleri ve ilgilerinden ötürü teşekkür ediyorum.

avatar
Cenk Günay
7.09.2018 13:10:08

Cumhuriyet meydanında oturanlar bilir Türk tesisatçı bulmak imkansız gibi bir şey. Bu yüzden biraz araştırmayla sizi buldum iyikide buldum.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:58:33

Mert bey ne zaman isterseniz yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 11:55:02

Aras bey merhaba esenyurt petek temizleme hizmetimiz 150 TL dir. Hatta tüm istanbulda petek temizleme hizmetimiz 150TL dir. Yaptığımız tüm işlere garanti vermekteyiz.

avatar
Mert Güler
23.08.2018 11:14:01

Kesinlikle öyle Esenyurtta bende tam işten anlayan birisine rastlamadım. Bu yüzden internet üzerinden araştırmalarımı yapıyorum. En kısa sürede iletişime geçeceğim.

avatar
Aras Güler
19.08.2018 01:42:02

Esenyurt bulut durağında oturuyorum. 2 tesisatçı ile görüştüm ancak konuşmaları pek güven vermedi. Bu yüzden kurumsal bir firma ile çalışmak istiyorum. Fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

esenyurt petek temizlemeesenyurt radyatör temizlemeesenyurt radyatör petek temizlemeesenyurt kalorifer temizlemeesenyurt kalorifer petek temizlemeesenyurt kalorifer ısıtmıyoresenyurt petekler ısıtmıyoresenyurt kombi petek temizlemeesenyurt ucuz petek temizliğiesenyurt kalorifer temizliği ücretiesenyurt kalorifer petek temizliği ücretiesenyurt kombi temizliği ücretiesenyurt kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku