Esenler Petek Temizleme

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte ülkemizde İstanbul ve diğer tüm illerdeki insanlar peteklerinin bakımını yaptırıp kışa hazırlanıyorlar. Petekler kullanıldığı sürece içerisinde pislikler birikir. Biriken bu pislikler de peteklerin eskisi gibi verimli çalışmasını engeller. Bundan dolayı kombiyi ne kadar çok açarsanız açın peteğiniz bir türlü düzgün ısınmaz. Bu da boş yere doğalgaz faturası ödemenize sebep olur.

Siz de peteklerinizin bakımını yaptırmak isterseniz Esenler petek temizleme firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknolojik petek temizleme cihazı ve özel kimyasal sıvılarla sizlerin peteklerini temizleriz.

Petek Temizliği Gerekli mi?

İnsanlar arasında en yanlış bilinen şeylerden birisi de kombinin bakıma ihtiyacı varken peteğin bakıma ihtiyacı yoktur düşüncesidir. Kombinize bakım yaptırsanız dahi petekleriniz bundan dolayı temizlenmiş olmaz. İkisi de birbirinden farklı şeylerdir. Gelin Esenler ilçesinde petek temizliği hizmeti veren kurumsal şirket olarak sizlere bu farkı gösterelim.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli çalışıp çalışmadığını kontrol eden ve bir sorun durumunda parça tamiri yapılarak kombinin çalışmasının düzene oturtturulmasına kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Peteklerin verimsiz çalışması nedeniyle içindeki pisliklerin dışarıya atılmasını sağlayan temizliğe petek temizliği denir.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalı?

  • Genel itibariyle peteklerinizin temizliğini 2 senede bir kez olmak üzere düzenli şekilde yaptırmanız gerekiyor. Ancak bazı özel durumlarda acil şekilde Esenler petek temizleme firması olarak bizden hizmet isteyebilirsiniz.
  • Peteğin altının ya da üstünün diğer kısmına göre sıcak olmaması
  • Ev ya da iş yerindeki petekler arasında sıcaklık farkının olması
  • Kombide petek ayarı yükseltilmesine karşın petekte sıcaklığın bir türlü istenen seviyeye gelmiyor olması
  • Peteğin ses çıkarması

Petek Temizliği Fiyatları

Peteklerin temizlenmesi için piyasada sabit bir fiyat yoktur. Birtakım özelliklere göre Esenler petek temizleme hizmetinin hizmet bedeli değişim gösteriyor. Ancak yinede petek temizliği için cebinizden çok fazla para çıkmaz. Hele ki fazladan ödediğiniz doğalgaz kullanımının yanında çok ucuz kalır. 

Petek Temizliği Fiyatını Etkileyen Unsurlar; Ev ve iş yerindeki petek sayısı, peteğin yapısı (döküm petek, alüminyum malzemeli petek gibi), ısıtma sisteminin yapısı gibi unsurlar petek temizleme sonrasında alacağımız fiyatta farklılık yaratır.

Yorumlar

avatar
Berkant Ceylan
6.09.2018 21:09:54

Odamdaki petek açıkçası hiç ısınmıyor. Yorumları biraz okudum sanırım temizletmek gerekiyormuş doğru mudur

avatar
Özcan Yelörgü
31.08.2018 20:47:33

Hizmetlerinden son derece memnun kaldım ve tavsiye ederim. Artık petekler eskiden olduğu gibi el vurulmuyor sıcaktan. Sayenizde oldu tekrar teşekkürler.

avatar
Ali Akın
24.08.2018 19:54:11

Petek temizliğinin önemli olduğunu geçen sene anladım. Ev hiç ısınmayınca önlem alıyorsunuz haliyle. Peteklerin bakımını yaptırmakta fayda var.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23.08.2018 15:01:10

Emin bey Tüm işlemlerimiz garantili ve sözleşmelidir. Kaçak göçek kişiler ile çalışmayınız paranızı ve zamanınızı kaptırmayınız.

avatar
Emin Aydın
19.08.2018 14:28:08

Ustam kolay gelsin önceden bir ustayla çalıştım ertesi gün tekrar su sızdırmaya başladı. yaptığınız işlere garanti veriyorsanız çalışmak isterim sizinle

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

esenler petek temizlemeesenler radyatör temizlemeesenler radyatör petek temizlemeesenler kalorifer temizlemeesenler kalorifer petek temizlemeesenler kalorifer ısıtmıyoresenler petekler ısıtmıyoresenler kombi petek temizlemeesenler ucuz petek temizliğiesenler kalorifer temizliği ücretiesenler kalorifer petek temizliği ücretiesenler kombi temizliği ücretiesenler kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku