Çekmeköy Petek Temizleme

Çekmeköy petek temizleme kapsamında yaptığımız bu hizmeti her ilçede gerçekleştiriyoruz. Kış mevsimiyle birlikte soğukların gelmesiyle evinizde daha sıcak bir ortam isterseniz peteklerinizi temizletmeniz şarttır. Böylece petekler içindeki pis sudan arınır ve eskisi gibi tam randımanlı şekilde çalışır.

Petek Temizliği Gereksizm mi?

İnsanlar petek temizliğini gereksiz bulurlar. Hatta İstanbul İzmir Ankara gibi tüm illerde yaşayan birçok insan kombi bakımının petekler için yeterli olduğunu düşünür. Ancak bu doğru değildir. Kombi bakımı ile petek temizliği birbirinden tamamen farklıdır.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli şekilde çalışmasını sağlamak için kombide oluşan parça sorunlarını düzelten bakıma kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Petekler içindeki kirli suyun dışarı çıkartılarak peteğin verimli çalışmasını sağlamak için yapılan bakıma petek temizliği denir.

Petek Temizliğinde Neler Kullanılıyor?

Petek temizliğinde eskisi gibi peteklerin sökülmesine ve ayrı ayrı temizlenip geri yerine takılmasına gerek yok. Artık tüm petek temizliği teknolojik bir cihaz yardımıyla kısa sürede yapılıyor. Çekmeköy ilçesindeki hizmetlerimiz sayesinde 1 – 2 saate tüm petekleri temizlemiş oluyoruz.

Çekmeköy Petek Temizleme işleminde petek temizliği için özel olarak üretilen bir cihaz kullanıyoruz. Cihazın hortumları peteklerin vanalarına takılıyor ve bu sayede kirli su petekten alınıyor. Ayrıca temizlik sonrasında özel kimyasal sıvılarla petek borularının içinin kireç tutması da engelleniyor.

Profesyonel Şirket Olarak Petek Temizliğinde Kaliteli Bir Hizmet Veriyoruz

İnternet sitemiz aracılığıyla ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçerek evinizdeki ve iş yerinizdeki petekleri temizletebilirsiniz. Gelin şimdi sizlere Çekmeköy Petek Temizleme hizmetimizde nasıl işlemler uyguluyoruz ondan bahsedelim.

  • İlk olarak kombiyi ve kombi su vanasını tamamen kapatıyoruz.
  • Ardından temizlenecek petek hariç diğerlerinin su giriş ve çıkış vanalarını kapatıyoruz.
  • Vanaları açık olan peteğin vanalarına özel cihazın hortumlarını takıyoruz.
  • Sonrasında cihazı çalıştırıyoruz ve su giriş vanası kısmından peteğe tazyikli su veriyoruz.
  • Böylece diğer çıkış vanasından kirli su dışarıya çıkmış oluyor.
  • Kirli su temiz suya dönene kadar işleme devam edip cihazı sonunda kapatıyoruz.
  • Sonra sırasıyla diğer petekler üzerine de aynı işlemleri uyguluyoruz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

çekmeköy petek temizlemeçekmeköy radyatör temizlemeçekmeköy radyatör petek temizlemeçekmeköy kalorifer temizlemeçekmeköy kalorifer petek temizlemeçekmeköy kalorifer ısıtmıyorçekmeköy petekler ısıtmıyorçekmeköy kombi petek temizlemeçekmeköy ucuz petek temizliğiçekmeköy kalorifer temizliği ücretiçekmeköy kalorifer petek temizliği ücretiçekmeköy kombi temizliği ücretiçekmeköy kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti