noscript Çekmeköy Petek Temizleme | 0.530 415 27 40 | bitesisatci.com

Çekmeköy Petek Temizleme

Çekmeköy petek temizleme kapsamında yaptığımız bu hizmeti her ilçede gerçekleştiriyoruz. Kış mevsimiyle birlikte soğukların gelmesiyle evinizde daha sıcak bir ortam isterseniz peteklerinizi temizletmeniz şarttır. Böylece petekler içindeki pis sudan arınır ve eskisi gibi tam randımanlı şekilde çalışır.

Petek Temizliği Gereksizm mi?

İnsanlar petek temizliğini gereksiz bulurlar. Hatta İstanbul İzmir Ankara gibi tüm illerde yaşayan birçok insan kombi bakımının petekler için yeterli olduğunu düşünür. Ancak bu doğru değildir. Kombi bakımı ile petek temizliği birbirinden tamamen farklıdır.

Kombi Bakımı; Kombinin düzenli şekilde çalışmasını sağlamak için kombide oluşan parça sorunlarını düzelten bakıma kombi bakımı denir.

Petek Temizliği; Petekler içindeki kirli suyun dışarı çıkartılarak peteğin verimli çalışmasını sağlamak için yapılan bakıma petek temizliği denir.

Petek Temizliğinde Neler Kullanılıyor?

Petek temizliğinde eskisi gibi peteklerin sökülmesine ve ayrı ayrı temizlenip geri yerine takılmasına gerek yok. Artık tüm petek temizliği teknolojik bir cihaz yardımıyla kısa sürede yapılıyor. Çekmeköy ilçesindeki hizmetlerimiz sayesinde 1 – 2 saate tüm petekleri temizlemiş oluyoruz.

Çekmeköy Petek Temizleme işleminde petek temizliği için özel olarak üretilen bir cihaz kullanıyoruz. Cihazın hortumları peteklerin vanalarına takılıyor ve bu sayede kirli su petekten alınıyor. Ayrıca temizlik sonrasında özel kimyasal sıvılarla petek borularının içinin kireç tutması da engelleniyor.

Profesyonel Şirket Olarak Petek Temizliğinde Kaliteli Bir Hizmet Veriyoruz

İnternet sitemiz aracılığıyla ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçerek evinizdeki ve iş yerinizdeki petekleri temizletebilirsiniz. Gelin şimdi sizlere Çekmeköy Petek Temizleme hizmetimizde nasıl işlemler uyguluyoruz ondan bahsedelim.

  • İlk olarak kombiyi ve kombi su vanasını tamamen kapatıyoruz.
  • Ardından temizlenecek petek hariç diğerlerinin su giriş ve çıkış vanalarını kapatıyoruz.
  • Vanaları açık olan peteğin vanalarına özel cihazın hortumlarını takıyoruz.
  • Sonrasında cihazı çalıştırıyoruz ve su giriş vanası kısmından peteğe tazyikli su veriyoruz.
  • Böylece diğer çıkış vanasından kirli su dışarıya çıkmış oluyor.
  • Kirli su temiz suya dönene kadar işleme devam edip cihazı sonunda kapatıyoruz.
  • Sonra sırasıyla diğer petekler üzerine de aynı işlemleri uyguluyoruz.

 

Yorumlar

avatar
Ünal Poyraz
11/09/2018 01:03:35

Petekler temizlenirken çıkan pislikleri görünce hayret ettim. Petekler neden ısınmıyor çok daha iyi anladım. Bundan sonra zamanında bakımlarını yaptıracağım.

avatar
Yahya Uzun
06/09/2018 20:44:00

Çekmeköy petek temizleme konusunda uzman ekipleriyle sorunumu çok kısa bir sürede çözdüler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

avatar
Bitesisatci.com Ceren
23/08/2018 13:00:08

Emin bey çekmeköy petek temizleme firması olarak bu tür sorunlarınızda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . Bu numaradan ararsanız yardımcı olalım 0530 415 27 40

avatar
Emin uygar
19/08/2018 01:38:27

Özyeğin üniversitesi yakınlarında oturuyorum. Odamdaki petekten su sızıyor. Bir ustayla görüştüm yaptı fakat ertesi gün yine sızdırdı. Yardımcı olabilir misiniz?

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

çekmeköy petek temizlemeçekmeköy radyatör temizlemeçekmeköy radyatör petek temizlemeçekmeköy kalorifer temizlemeçekmeköy kalorifer petek temizlemeçekmeköy kalorifer ısıtmıyorçekmeköy petekler ısıtmıyorçekmeköy kombi petek temizlemeçekmeköy ucuz petek temizliğiçekmeköy kalorifer temizliği ücretiçekmeköy kalorifer petek temizliği ücretiçekmeköy kombi temizliği ücretiçekmeköy kombi petek temizliği ücretiistanbul petek temizlemeistanbul radyatör temizlemeistanbul radyatör petek temizlemeistanbul kalorifer temizlemeistanbul kalorifer petek temizlemeistanbul kalorifer ısıtmıyoristanbul petekler ısıtmıyoristanbul kombi petek temizlemeistanbul ucuz petek temizliğiistanbul kalorifer temizliği ücretiistanbul kalorifer petek temizliği ücretiistanbul kombi temizliği ücretiistanbul kombi petek temizliği ücreti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku