Bahçelievler Su Kaçağı

Yeni bina yapılarına uygun olmadığı gerekçesiyle özel olarak vermiş olduğumuz hizmet sayesinde binlerce kişinin dairesinde oluşabilen kaçakları onarıyoruz. Bahçelievler su kaçağı çalışmalarımızı gerçekleştirebilmemiz için mutlaka başvuruda bulunmanız ve nerede kaçak bulunduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarımız, vermiş olduğunuz adrese gelecek ve sıcak veya soğuk su hattına göre kaçağı analiz edecektir.

Su Kaçağı Neden Olur?

Eğer iş yerinizde veya evinizde herhangi bir nedenden ötürü su kaçağıyla karşılaştıysanız, bunu fark edebilmeniz için mağdur olmanız gerekiyor. Su hattı duvarın içerisinden geçtiği için, sızmaya başladığı taktirde direkt olarak duvarları ve alt kattaki komşularınızın tavanını yıpratmaya başlar. İzler oluştuğu ve hatla ilgili sorunlar çıkmaya başladığı taktirde, Bahçelievler su kaçağı ekiplerimizi arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

Soğuk su hatlarında oluşan hasarlar genellikle buzlanma ve aşırı soğuğun yapısıyla ilgili ani değişikliklerden kaynaklanıyor. Bahçelievler mevkiinde verdiğimiz hizmet sayesinde, evinizde veya iş yerinizde yaşamış olduğunuz kaçak problemlerinin çözülmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Sıcak su hasarlarında, oluşan çatlaklar doğrudan ince bir çizgi halinde sızıntı yaratıyor.

Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Sıcaklık ve sürekli olarak yaşanan damlama nedeniyle duvarlarda ciddi hasarlar oluşabilir. İstanbul genelinde su kaçağı uygulamalarımızdan yararlanabilir binlerce müşterimiz için belirlediğimiz ekonomik yapıya sahip fiyatlara göre hareket edebilirsiniz. Fiyatlarımızda eğer ekstra olarak aynı veya farklı hatlar üzerinde bir çatlak bulunmuyorsa fiyat değişiklikleriyle karşılaşmazsınız.

Sıcak – Soğuk Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kaçağın tespit edilebilmesi için öncelikle sıcaklılığının biliniyor olması gerekiyor. Eğer mutfağa giden sıcak su hattında bir çatlak söz konusuysa, bu durumda direkt olarak termal kamerayla tespit çalışmaları gerçekleştirilecektir. Yenilenen teknikler aracılığıyla artık özellikle sıcak çatlaklarla ilgili olarak tespitin özel cihazlarla daha kolay yapılabildiği görülüyor.

Firmamız tarafından soğuk suyun geçtiği hatta bir tespit yapılması gerekiyorsa, dinleme cihazı ile soğuk suyun bulunmasına dair girişimlerde bulunulması isteniyor. Özellikle Bahçelievler su kaçağı hizmetimizle binlerce müşterimizin tekrar aynı sorunları yaşamaması için onarım yapıyoruz. Eğer çatlağın nerede olduğu anlaşılamıyorsa, kameralı robot kullanılır ve bu sayede hattın her bir noktası detaylı olarak incelenebilir.

Yorumlar

avatar
Eren Gül
9.09.2018 12:55:08

Bir ara bizde su kaçağı yüzünden çok çektik. Daha sonra bu arkadaşlarla tanıştık ve sorunu kökünden çözdüler sizlere de tavsiye ederim.

avatar
Cansu Güven
30.08.2018 14:40:27

Basit gibi görünen ama insanı bıktıran bir problem bu su kaçakları. Geçtiğimiz hafta halletmiştim bende ama mutfak berbat oldu tabi tamir ettirene kadar geç kalmayın aman.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

bahçelievler su kaçağıbahçelievler su arızabahçelievler su tesisatçısıistanbul bahçelievler su kaçağıistanbul bahçelievler su kaçağı onarmaistanbul bahçelievler su kaçağı tamiriistanbul bahçelievler su kaçağı tespitiistanbul bahçelievler su tesisatçısıistanbul bahçelievler profesyonel su tesisatçısıbahçelievler su kaçağı tespitibahçelievler su kaçağı arızasıbahçelievler kaçak bulmabahçelievler kaçak onarmabahçelievler kaçak tespitibahçelievler sıcak su kaçağıbahçelievler soğuk su kaçağıbahçelievler uygun fiyatlı su kaçağı tespiti

Su Kaçağı

Su kaçağı problemi insanların sıklıkla karşılaştığı su tesisatı problemleri arasında yer almaktadır. Su tesisatçılarının su kaçağı tespitini yapmaları yakın tarihe kadar oldukça zorlandıkları bir problem olmaktaydı. Günümüzde ise su kaçağının tespit ...

Devamını Oku

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve tamiri yani kısaca ihtiyacınız olan tüm sıhhi tesisat hizmetlerinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan her hizmeti sağlayan firmamız, yılların tecrübesi ve Avrupa’dan getirilen öze...

Devamını Oku

Petek Temizleme

Petek temizleme verimli ısı elde etmek adına düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Zamanla radyatörlerin ısı veriminde kayıplar yaşanmaya başlamaktadır. Petek temizliği ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği kapsayan bir iştir. Petek t...

Devamını Oku