Hakkımızda

Bi tesisatçı olarak 2000 yılında kurulan şirketimiz, Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlar ile su tesisatçılık sektöründe değişime sebep olan ilk firmalardan biri olduk. Elektronik ve web reklamları alanında yaptığı Ar-Ge çalışmalarını, hizmet sektörüne yansıtmış ve başarıya ulaşmıştır. Su tesisatı sektöründe en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz, dünya genelindeki üretilen tüm son teknoloji cihazları, ülkemize ilk getiren firmalardan olmuştur. İstanbul, İzmir ve Ankara da hizmet veren firmamız bayilik çalışmaları ile ülke geneline yayılma aşamasındadır.
 

Vizyonumuz

Ürettiğimiz, geliştirdiğimiz ve sunduğumuz tüm hizmetlerde; etik değerlerden ödün vermeden, en yüksek kaliteyi en uygun ve en ekonomik çözümlerle yakalayarak  müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin devamlılığı için, eğitim odaklı, gelişime açık ve insani değerlere saygılı bir ekip olgusuyla farkındalık yaratan düşüncelere örnek olmaktır.
 

Misyonumuz

İnsana verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine olan inancımız doğrultusunda, ülkemiz özvarlıklarından faydalanarak; ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmet anlayışımız ile kalite, güven ve iş ahlakı değerlerimizi birleştirerek daima en iyiyi üretmek, geliştirmek ve sunmak adına tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte bulunduğumuz sektörlerde sosyal sorumluluklarını bilen, yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmak …
 
 
  1. Hakkımızda
  2. Hakkımızda
  3. Hakkımızda
  4. Hakkımızda
  5. Hakkımızda
  6. Hakkımızda
  7. Hakkımızda
  8. Hakkımızda
  9. Hakkımızda

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta (*)
Yorumunuz (*)

Sosyal Medya

Etiketler

hakkımızdabiz kimizbi tesisatçıistanbul tesisatçı hakkımızda